Halı Saha İçin Buradayız Halı Saha İçin Buradayız
Halı saha kurulumu ile ilgili tüm teknik işleri yapan firmamız alanda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizlerin de sahip olduğu boş ve atıl alanlar varsa ya... Halı Saha İçin Buradayız

Halı saha kurulumu ile ilgili tüm teknik işleri yapan firmamız alanda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizlerin de sahip olduğu boş ve atıl alanlar varsa ya da daha önceden top sahası olarak kullanılan fakat yeterli altyapıya ve düzene sahip olmayan alanlarınız varsa bizimle iletişime geçerek halı saha kurulumu talebinde bulunabilirsiniz. Halı sahalarınız için öncelikli olarak görevli teknik ekibimiz gerekli keşif çalışmalarını yapmak ve altyapı eksikliklerini tespit edip raporlamak için sizleri ziyaret etmektedir. Sonrasında ise firmamız tarafından yapılacak olan halı sahanın modellemesi hazırlanır ve sizler ile paylaşılır.

Standart Boyut ya da Özel Boyut

Yaptırmak istediğiniz halı saha özelliklerini ve boyutlarını standart olarak seçebileceğiniz gibi bakzı özel alanlarda alanın verimli kullanılabilmesi için ufak tefek oyun performansını ve görüntüyü etkilemeyecek değişikliklere gidilebilmektedir. Halı sahalara yerleştirilen çim halı, kalelerin konumlandırılması ve halı saha etrafının çevrilmesi gibi işlemler yüksek kalite malzemeler ile yapılmaktadır.

Sağlam İşçilik Sunuyoruz

Aynı zamanda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı güvenilir ve hızlı bir işçilik ile yapılmaktadır. Sizler de bu kaliteli hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halı Saha Ustası

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir